Zapisane w gwiazdach

Wydawnictwo: Novae Res
Kamila

A gdyby istniał drogowskaz, który wskazałby nam drogę do szczęścia w zamian za wyrzeczenia, trud i poświęcenia, to czy mielibyśmy na tyle odwagi, by stawić czoła wszelkim przeciwnościom? Mateusz, Aleksander i Klara, mimo młodego wieku odnajdują w sobie taką odwagę i wkraczają na Drogę Północną, mroczną i tajemniczą, a zarazem baśniową i piękną, nieznaną. Wędrówka wzbogaca ich o nowe...

Mateusz, Aleksander i Klara, mimo młodego wieku odnajdują w sobie taką odwagę i wkraczają na Drogę Północną, mroczną i tajemniczą, a zarazem baśniową i piękną, nieznaną. Wędrówka wzbogaca ich o nowe doświadczenia, przyjaźnie, których się nie zapomina, oraz przeżycia i przygody, jakie się jeszcze nikomu nigdy nie śniły. Tylko od tej trójki zależeć będzie, jak potoczą się ich losy i czy szczęście zapuka do ich drzwi.

„Zapisane w gwiazdach” to książka, która opowiada o sile przyjaźni, wierze, która potrafi czynić cuda i o nieopisanej miłości matki do dziecka. Takiej, jaką ja czuję do mojej Córeczki i dla której napisałam niniejszą książkę.
Życzę dzieciom na całym świecie, aby miały marzenia i mocno wierzyły w ich spełnienie oraz żeby zawsze były szczęśliwe, a gwiazdy niech świecą im na niebie pełnym blaskiem.

Autorka

źródło opisu: Wydawnictwo Novae Res, 2012

źródło okładki: www.zaczytani.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!