Srebrne gwiazdki

Amanda

Ilustrował Zbigniew Rychlicki.

źródło opisu: Opis autorski

źródło okładki: http://jarmila09.files.wordpress.com/2010/11/srebr...»

Posiadałam całą serię. Ta akurat ma dedykację - był to prezent gwiazdkowy od rodziców. Poezja dla dzieci.
Postanowiłam dodać do swojej biblioteczki na LC książki ze swojej półki z dzieciństwa. Niby dawno, niby już wiek nie ten do bajek, ale są to naprawdę dobre książki, które nas skłoniły do pokochania czytania. Teraz - rozkochują w sobie najmłodsze pokolenie.
Cieszę się, że ostatnio wznowiono serię "Poczytaj mi mamo'. Co prawda wydanie książkowe nie ma - dla nas - tej wartości sentymentalnej, co te małe książeczki, ale nowe pokolenie dzieci może cieszyć się dobrą, dziecięcą literaturą.

wazka1604 | 2016-05-09
beata | 2016-03-01