Formuła 1

Wydawnictwo: Septem
formuła 1
sport

Co naprawdę dzieje się na torze? Strategie i taktyki. Wyprzedzanie, blokowanie i chwyty psychologiczne Anatomia bolidu. Czym pojazd Formuły 1 różni się od zwykłego samochodu? Sylwetki mistrzów. Robert Kubica, Michael Schumacher, Fernando Alonso i inni Amator widzi tylko samochody, które jeżdżą w kółko. Wprawny obserwator zauważa taktyki kierowców. Potrafi ocenić, który z bolidów jest najlepi

Filip91 | 2013-07-02
Przeczytana: czerwiec 2010

Świetna książka dla osób zamierzających rozpocząć swoją przygodę z Formułą 1, sportem, którego zawiłe zasady i regulaminy każdego nowicjusza mogą przyprawić o ból głowy. Znajdziemy tam odpowiedzi na większość pytań, jakie mogą nam się nasunąć podczas oglądania wyścigów. Wszystkie procedury związane z organizacją weekendu wyścigowego są wyjaśnione w sposób przystępny. Jedynym minusem książki jest dezaktualizacja niektórych informacji dotyczących specyfikacji technicznych oraz regulaminowych, co w Formule 1 dzieje się bardzo często.

carlota | 2016-01-30
| 2013-12-29