Leśny ludek i skrzaty

Tłumaczenie: Małgorzata Samborska
Wydawnictwo: Polska Oficyna Wydawnicza BGW
The woodland folk meet the gnomes
leśny ludek, skrzaty, opowiadania
Alane

Cześć! Jestem Szafran, skrzat czarodziej. Przez setki lat my, skrzaty, mieszkaliśmy na skraju lasu i nie wiedzieliśmy nic o ludku, który mieszka w jego głębi. Niedawno straszna powódź połączyła nas i odtąd przeżyliśmy razem wiele wspaniałych przygód. Przyłącz się do nas i przeczytaj o tym, jak Żółw uczył się jeździć na hulajnodze, jak kiepsko skończyła się podróż balonem, jak zbudowaliśmy łódź podwodną, by odszukać Złoty Klucz na dnie stawu, i jak pomogliśmy skrzatom zagubionym w zamieci.

źródło opisu: Książka

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

surykatek86 Mazur | 2018-01-06
Przeczytana: 24 grudnia 1992

Cykl 6 książek które poznałem w bibliotece gdy miałem 8 lat , opowiada o przygodach mówiących zwierzętach elfach ,wróżkach i skrzatach przypomina dzieciństwo .Polecam.

Kern | 2017-05-31
Na półkach: Przeczytane, 2017, Dzieci
Przeczytana: 2017 rok

Rewelacyjna.
Książka składa się z kilku niezależnych "opowiadań" czy może scenek. Każda z nich to dwie strony tekstu + jeden przepiękny, całostronnicowy obrazek.

Świetnie nadaje się na bajki na dobranoc.
Idealne dla dzieci w wieku 5-10 lat.

Marta | 2013-08-27

Następna wspaniała część, teraz wraz ze skrzatami. Coś niebywale pięknego.

Lenkaite | 2013-01-27
Przeczytana: wrzesień 1994

Nie da się obiektywnie ocenić zauroczeń z dzieciństwa. Właściwie nawet nie ma takiej potrzeby:)