Modelowanie z masy solnej i innych materiałów

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
rękodzieło

Książka podzielona jest na cztery części, z których dwie poświęcone są dekoracjom wnętrza domu, jedna prezentuje pomysły uprzyjemniające świąteczne dni, a ostatnia to projekty dla najmłodszych. W każdej części znajdziemy galerię rzeźb pomysłów zrealizowanych rękami artystów, ukazujących możliwości użytych surowców. Mogą one posłużyć za punkt wyjścia dla naszej wyobraźni. Na końcu podaliśmy opis surowców i podstawowych technik. Każdemu projektowi towarzyszą dokładne opisy wykonania oraz zdjęcia.

mamamady | 2011-07-02

kilka ciekawych przykładów, jak zwykle w takich książkach pozostaje niedosyt

Elenarin | 2015-05-22
Joanna Konieczna | 2014-10-27