Czarna Mamba

Wydawnictwo: Nowy Świat
83-88576-05-4
castagna

Historia zawarta w opowiadaniu "Czarna mamba" jest całkowicie autentyczna, autentyczne są postacie, tylko o zmienionych imionach i nazwiskach. Kiedy poznałam tych ludzi, ich życie było bardzo szczęśliwe, a przyszłość zapowiadała się wspaniale: tak dzieciom jak i rodzicom, bo ziściły się ich marzenia. Jednak los okazał się okrutny. Nie potrafiłabym wymyślić tak dramatycznej historii, o tak bolesnym zakończeniu.

Marek Nowowiejski | 2015-01-30
Marta | 2012-08-01