Śladami twoich stóp

Wydawnictwo: WOAK
10 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Śladami twoich stóp
tygrys1

„Śladami twoich stóp” to debiutancka powieść Kamili Przychodzień, którą wydano jako nagrodę w II edycji Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego „Tutaj jestem”, organizowanego przez WOAK. Jest to historia młodej kobiety, która pod wpływem osobistych przeżyć postanawia rozwikłać rodzinną tajemnicę - jak się okazuje - związaną z Białymstokiem. Autorce udało się znakomicie wpisać dzieje kilku pokoleń mieszkańców miasta w burzliwą i jak się okazuje wciąż mało znaną historię Białegostoku.

źródło opisu: WOAK

źródło okładki: AUTORSKIE

anuska802 | 2013-09-03
Przeczytana: kwiecień 2012

Świetna książka, bardzo dobrze wprowadza w klimat przedwojennego Białegostoku. Historia ciekawie splata losy dwóch kobiet, żyjących w innych okresach, pokazuje problemy stosunków polsko-żydowskich. Fabuła wciąga, czyta się z zapartym tchem.

kasiapawel | 2017-10-10
jvstkidding | 2016-09-27