Skrywana namiętność

Seria: Bicie serca
Wydawnictwo: Astrum
romans, wpółczesny
Amanda

Christine, atrakcyjna i młoda lekarka, boleśnie przeżywa zdradę swojego narzeczonego. Okrutnie oszukana i wykorzystana, nie potrafi przełamać strachu przed nowym związkiem. Na szczęście czas leczy rany. Wkrótce dziewczyna zaczyna mocniej interesować się szarmanckim szefem. Kiedy jednak na horyzoncie pojawia się przystojny artysta malarz, następuje prawdziwe uczuciowe przebudzenie Christine.

Który mężczyzna zdobędzie miłość lekarki? Kto roznieci w niej ukryte pokłady namiętności?

źródło opisu: Astrum Wydawnictwo Lech Tkaczyk, 2008

Kasia Chabło | 2015-01-05

Krótko : lekkie, łatwe i przyjemne.

Agata | 2014-10-19
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Harlequin