Z głową w chmurach

Wydawnictwo: Harlequin
Marriage Potential
romans, wpółczesny
Amanda

Spotkali się w bardzo konkretnej sprawie, przekonani, że widzą się po raz pierwszy i zarazem ostatni. Kerith skoncentrowana była na karierze zawodowej, natomiast Tristan podporządkował życie wychowaniu synka. Obojgu dokuczała samotność, lecz oboje byli zbyt dumni, by to przyznać. Okoliczności , sprawiły, że ich ścieżki nieustannie się splatały. Im lepiej się poznawali, tym silniejsza stawała się wzajemna fascynacja. Tristan obawiał się tego uczucia, ale Kerith postanowiła walczyć o szczęście..

źródło opisu: Harlequin, 2002

źródło okładki: zdjęcie autorskie