Sekty - co warto wiedzieć?

Wydawnictwo: Złote Myśli
sekty, religia
religia
Melania

"Dlaczego ludzie nie są przygotowani na spotkanie z takim problemem? Wiele rozbitych przez sekty rodzin dziś nadal cieszyłoby się radością wspólnego życia, gdyby w odpowiednim czasie właściwie zareagowano. Ale, czy ktokolwiek przejmuje się tym, że jutro sytuacja podobna do powyżej opisanej może spotkać także jego? Na wiele z tych pytań, które rodzą się, gdy spotykamy się z tak dramatycznymi...

powyżej opisanej może spotkać także jego?

Na wiele z tych pytań, które rodzą się, gdy spotykamy się z tak dramatycznymi przeżyciami, niniejsza publikacja postara się odpowiedzieć." (str. 5 w tejże książce)

Książka jest darmową publikacją, którą można ściągnąć z internetu. Więcej o sektach w serwisie kulty.info

źródło opisu: cytat z książki

Melania | 2012-07-31
Przeczytana: 30 lipca 2012

Dobra pozycja na zapoznanie się z tematem sekt - motywami oraz sposobem ich działania. Na ostatnich stronach jest spis literatury polskojęzycznej poświęconej sektom z podziałem na informacje ogólne, prawodawstwo i książki o poszczególnych grupach (Świadkowie Jehowy, Mormoni, grupy wschodnie, Hare Kryszna, satanizm).

Publikacja jest darmowa, dostępna w internecie.

Oliwia | 2017-01-24
Przeczytana: 24 stycznia 2017