Owocowe przetwory

Wydawnictwo: Świat Książki

Nic nie smakuje lepiej niż przetwory domowej produkcji. I wcale nie muszą to być tylko poczciwe marmolady czy galaretki. Autorka wprowadza nas w niezwykle bogaty świat owoców smażonych, marynowanych, kandyzowanych, glazurowanych, w alkoholu i bez, na śniadanie, do mięsa przy obiedzie i na deser... Jakie owoce nadają się na przetwory? Jak i w czym je konserwować i przygotowywać? Dziesiątki przepisów na wszystko, co można zrobić z owoców: od prostego dżemu truskawkowego, przez kompot gruszkowy z białym winem, po egzotyczny chutney brzoskwiniowy z mango. Wiele pięknych i pomocnych ilustracji i rysunków.

Małgorzata | 2015-07-24
Miśka | 2013-10-27