Koń. Kompendium wiedzy

978-83-7073-692-7
konie, jeździectwo
poradniki
nefre

Koń. Kompendium wiedzy poprowadzi Cię cwałem przez wszystkie dziedziny wiedzy tajemnej koniarzy: ewolucję, historię, biologię, rasy, zachowanie, trening, zawody, zdrowie i opiekę. Znajdziesz tu mnóstwo ważnych informacji, faktów i fascynujących ciekawostek, wszystko opisane ciekawie i przystępnie. Czy śledzisz zmagania koni wyścigowych o tytuł „potrójnej korony”? Znasz różnicę między...

Czy śledzisz zmagania koni wyścigowych o tytuł „potrójnej korony”?
Znasz różnicę między szetlandem a szajrem?
Czy wiesz, że konie wprowadzono do Ameryki Północnej po ośmiu tysiącach lat od ich wyginięcia na tym kontynencie?
Co to jest kłąb?
Jak nazywał się największy koń świata i jakiego był wzrostu?
Dlaczego prawdziwy kowboj nigdy nie położy kapelusza na łóżku?

Odpowiedzi na wszystkie te pytania i na wiele innych znajdziesz w naszej książce!

Nieważne, czy chcesz mieć własnego konia, czy po prostu podziwiasz piękno i sprawność tych wspaniałych zwierząt, przeczytaj tę książkę!

Wystarczy otworzyć ją na dowolnej stronie, by utonąć w lekturze.

Kompendium wiedzy dla każdego zainteresowanego końmi i jeździectwem!

źródło opisu: MULTICO Oficyna Wydawnicza, 2009

źródło okładki: www.multicobooks.pl

Marchewka | 2014-12-15
Przeczytana: 2013 rok

Dla miłośników koni ale chyba nie dla profesjonalistów. tak trochę o wszystkim po trochu.

Lizawieta | 2017-01-28
Przemysław | 2014-01-31