Listy z zaświatów

Wydawnictwo: Rivail
Letters from Julia
978-83-62402-23-6
Daniel

Listy z zaświatów są inspirującym dialogiem między Steadem a duchem Julii Ames – dziennikarki i jego przyjaciółki, z którą porozumiewał się przy pomocy psychografii. Julia opowiada mu o swojej sytuacji w zaświatach, podaje mądre wskazówki życiowe i pożyteczne rady dotyczące sprawniejszego otrzymywania kolejnych przekazów od duchów. „Tam jest pokój, życie i piękno, lecz przede wszystkim tam...

„Tam jest pokój, życie i piękno, lecz przede wszystkim tam jest miłość. Miłość, miłość jest tajemnicą nieba. Bóg jest miłością i jeżeli przepadasz w miłości, odnajdujesz siebie w Bogu”.

źródło opisu: www.rivail.pl

źródło okładki: www.rivail.pl