Harvard Business Review. Negocjacje i rozwiązywanie konfliktów

Tłumaczenie: Tomasz Rzychoń
Wydawnictwo: Helion
Harvard Business Review on Negotiation and Conflict Resolution
8373619097
Harvard Business
poradniki

Efektywne relacje międzyludzkie wewnątrz firmy i kontakty z klientami stanowią jeden z kluczowych czynników sprawnego działania przedsiębiorstwa. Umiejętność zarządzania relacjami międzyludzkimi i biznesowymi stanowi niezwykle ważny element kompetencji nowoczesnego menedżera. Znajomość technik negocjacji jest przydatna podczas spotkań z klientami i kontrahentami, a umiejętność rozwiązywania konfliktów między pracownikami to gwarancja efektywnego działania firmy. Harvard Business Review. Negocjacje i rozwiązywanie konfliktów to zbiór artykułów poświęconych sztuce negocjacji, publikowanych w Harvard Business Review cenionym przez menedżerów, naukowców i przedsiębiorców czasopiśmie, wydawanym przez jeden z najbardziej prestiżowych uniwersytetów na świecie. Autorzy prezentowanych tu artykułów należą do grona najbardziej doświadczonych ekspertów w dziedzinie negocjacji i rozwiązywania konfliktów międzyludzkich. Czytając ich prace, dowiesz się, jak zarządzać zespołem, zażegnywać spory między pracownikami i negocjować z klientami. Znajdziesz tu studia przypadków oraz analizy ekspertów.

Autorzy książki występują pod egidą Harvard Business School Press.

vAnitkas | 2016-05-07
Przeczytana: 07 maja 2016