Animacja

Tłumaczenie: Aleksander Garbiński
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Seria Kreatywna". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
The Fundamentals of Animation
animacja komputerowa, film
poradniki
Harrison

Profesjonalny poradnik dotyczący tworzenia animacji w filmach rysunkowych, sitcomach, grach komputerowych, reklamach telewizyjnych oraz w awangardowych kreskówkach. Książka ukazuje film animowany w różnych jego wymiarach - edukacji, realizacji, produkcji czy relacji zachodzących między rozmaitymi dyscyplinami sztuki, a animację jako narzędzie, dzięki któremu wszystko, co wyobrażalne, staje się możliwe.

źródło opisu: Wydawnictwo Naukowe PWN, 2009

źródło okładki: Wydawnictwo Naukowe PWN