Piechota Morska. Jednostka ekspedycyjna.

Tłumaczenie: Artpress
Wydawnictwo: Gdański Dom Wydawniczy
Marine A Guided Tour of a Marine Expeditionary Unit
Marines, piechota morska, wojsko, desant

Semper Fi! Zawsze wierny! To powitanie braci i sióstr z Piechoty zawiera w sobie całą prawdę o ich historii, etosie i honorze. Nasz przewodnik, Tom Clancy, tym razem wprowadza nas w świat elitarnych jednostek Marines. Najlepsi żołnierze na świecie odsłonią przed Wami tajniki szkolenia, uzbrojenia i sztuki walki w każdych warunkach poznamy szczegółowo ich: - broń - karabiny, pistolety,...

- broń - karabiny, pistolety, wyrzutnia przeciwczołgowe, granaty, miny i środki wybuchowe;
-lotnictwo - samoloty pionowego startu i lądowania, śmigłowce oraz samoloty przyszłości JSF;
flotę morską - okręty o doki desantowe, poduszkowce oraz okręt XXI wieku LPD-17;
-pojazdy bojowe - czołgi, transportery lądowe i pływające oraz transporter przyszłości AAAV.

źródło opisu: opis z okładki

źródło okładki: własne zdjęcie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!