Małe, duże (cz. II)

Wydawnictwo: Rebis
Little, Big
83-7120-086-2
Jingizu

Powieść uhonorowana nagrodą World Fantasy, która przyniosła autorowi światową sławę. Pełna baśniowych fantazji opowieść o rodzinie Drinkwaterów, mieszkańcach Edgewood. Do krainy leżącej na pograniczu wizji i realności przybywa młodzieniec Smoky Barnable, by poślubić Daily Alice. Najpierw jednak razem będą musieli odbyć niebezpieczną podróż po pełnym cudów świecie, w trakcie której odnajdą wiele skarbów i napotkają najdziwniejsze istoty.

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Szary_Wilk | 2016-08-14