Widmowi piraci

Tłumaczenie: Andrzej Keyha
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Mistrzowie Grozy". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: PIK
The Ghost Pirates
83-85264-10-8
horror, piraci
horror
Ewelina

Równocześnie coś z tyłu złapało mnie w pół. Całe szczęście, że wolną ręką zdążyłem złapać się liny, bo poczułem szarpnięcie, którego brutalna siła zmroziła mi krew w żyłach. Głos mi odebrało, ale zdołałem wymierzyć za siebie w mrok potężnego kopniaka. Dziwne, nie przysiągłbym, czy doszedł do celu. Strach odebrał mi zmysły, ale wydawało mi się, że stopa napotkała coś miękkiego, co ustąpiło pod ciosem.

źródło opisu: Okładka książki

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Mariusz Rynkiewicz | 2017-11-14
Przeczytana: 2006 rok

Chyba mój pierwszy "horror". Dobrze wspominam.

NatalaErr | 2017-11-06
Na półkach: Posiadam, Moje, Przeczytane