Stres zawodowy w zawodach usług społecznych

Wydawnictwo: Difin
poradniki

Stres w zawodach usług społecznych. Źródła. Konsekwencje. Zapobieganie, prezentuje ujęcie stresu jako transakcji zachodzącej między wymaganiami środowiska i rodzaju wykonywanej pracy zawodowej z jednej strony, a dysponowanymi przez człowieka zasobami osobistymi i społecznymi z drugiej strony.

Centrino | 2016-05-07

Super książka. Bardzo dużo analiz - wyliczeń procentowych i statystycznych np poszczególnych zawodów. Możemy porównać dane zawody i na podstawie informacji dowiedzieć się dlaczego w pewnych wykonywanych zawodach jest zwiększona ilość samobójstw, depresji itp. Co jest w danym zawodzie czynnikiem stresogennym itp.

Sta | 2014-03-04
lili111 | 2013-10-22