Jak uczynić figurę doskonałą - 7 sekretów

Wydawnictwo: Sza
839222082X
poradniki

To podręcznik, który zdolny jest uczynić cud: uczynić twoją figurę nie tylko atrakcyjną, ale nawet idealną. Ci, którzy spróbowali tej metody, wiedzą, że ona rzeczywiście działa. Jeżeli gotów jesteś na to, że będzie cię uwielbiać wielu ludzi, że będą cię kochać i zazdrościć ci, że po tym jak zmieni się twoja figura będą dużo częściej zwracać się do ciebie o pomoc, ponieważ twoje ciało będzie promieniować siłą i pięknem, jednym słowem, jeżeli nie boisz się życia, to wykorzystaj tę książkę i uformuj swoją piękną figurę.

mariola | 2016-10-24
Joanna | 2016-10-11