Sztuka twórczego życia

Wydawnictwo: Logos
83-86941-01-1
poradniki

To, że jestem szczęśliwym człowiekiem, jest jednym z głównych powodów, dla których troszczę się o ludzi, którzy nie doświadczają szczęścia. Martwi mnie również, że moi nieszczęśliwi bliźni nie pracują z całych sił, by odmienić swój los. W konsekwencji, nie wykorzystują w całej pełni swojej kreatywności, na czym traci całe społeczeństwo. Wierzę, że gdy dokonujemy wielkiego odkrycia, naszym obowiązkiem, nie zaś jedynie przyjemnością, jest podzielić się nim z innymi. Dlatego na kartach tej książki opisuję odkrycia, które pomogły mi odwrócić bieg mojego życia. Jestem pewien, że ta sama cudowna rzecz może przydarzyć się tobie. Mam nadzieję, że moja książka odmieni twoje życie, a kiedy, czytając, odkryjesz nowy sens, osiągniesz pełnię życia i prawdziwe szczęście - cel, jaki przyświecał mojemu pisaniu, zostanie spełniony. Wierzę, że uda ci się osiągnąć to wszystko, może nawet jeszcze więcej.

źródło opisu: Oficyna wydawnicza Logos, 1996

źródło okładki: Oficyna wydawnicza Logos, 1996