Island 2

Tłumaczenie: Andrzej Dobrucki
Cykl: Island (tom 2)
Wydawnictwo: Kasen Comics
Island
manga, komiks, japoński, horror, demony
komiksy
Pcheleczka92

Czy komuś potrzebny jest egzorcysta? Na Cheju pojawia się pewien nieznajomy i może on uratować Miho... Literalnie.
Johan jest katolickim egzorcystą, przed którym stoi wyzwanie (i nie tylko). Miho potrzebuje pomocy, by uratować opętaną dziewczynkę. Kiedy Pan odmawia, może łatwiej będzie przekonać młodego Johana.

źródło opisu: Kasen, 2004

źródło okładki: www.kasen.pl

dehira | 2015-05-12

Miał być horror i był - ale przeplatany wybuchami śmiechu. Pojawiły się deforminki, gagi i głupie sytuacje, ale cieszę się, że są. Scena oparskania Miho jest epicka, a karykatura dziewięcioogoniastego lisa jedną z najlepszych jakie widziałam. Ach te ogonki :)
Doceniłam również zabieg numerowania stron między kadrami. Niestandardowo, ale ja lubię móc powiedzieć "popatrz na 151 stronę" i nie liczyć ich od początku XD
Dałam dobrą a nie bardzo dobrą ocenę za nieostry druk. Czy to jest sitodruk?

Hiria | 2016-12-12
zandam | 2013-08-11