Praktyczna refleksologia drogą do zdrowia

Okładka książki Praktyczna refleksologia drogą do zdrowia Wanda Budzanowska-Bratko
Okładka książki Praktyczna refleksologia drogą do zdrowia
Wanda Budzanowska-Bratko Wydawnictwo: Wydawnictwo Poligraf zdrowie, medycyna
zdrowie, medycyna
Wydawnictwo Poligraf
2008-01-01
2008-01-01

Książki Wandy Budzanowskiej-Bratko są obowiązkową lekturą dla przyszłych refleksologów. Ja zapoznałam się z pierwszą częścią już jakiś czas temu. Jestem bardzo szczęśliwa, że powstał taki poradnik, który zaopatruje mnie w ogromną wiedzę na temat refleksologii, samouzdrawiania:)
Książka podzielona jest na trzy rozdziały. Pierwszy, to odpowiedzi: czym jest refleksologia, na czym polegają zabiegi wykonywane na stopach, jak prawidłowo uczyć się refleksologii, na co ma wpływ oraz zawarte są także praktyczne porady, jak sobie radzić w nagłych przypadkach chorobowych, np. zawał serca, bóle głowy, czy bóle brzuszka u dziecka. Drugi rozdział to nic innego jak spostrzerzenia oraz zdobyte doświadczenie skrupulatnie opisane, samej autorki na temat różnych przypadków schorowanych ludzi. Trzeci rozdział przedstawia listy ludzi, którzy fascynują się tym zagadnieniem lub osób, które dzięki zabiegom refleksologii odzyskały zdrowie.
W refleksologii szukamy ZDROWIA nie choroby! :)
Jako obecny refleksolog mogę z całą odpowiezialnośćią napisać, że naprawdę warto mieć taką książkę na swojej półce:)
Polecam!

• Parapsychologia, medycyna naturalna, ezoteryka
  • Czytane wielokrotnie💖💖💖
  • Na półce
  • ♥ Biblioteczka domowa
  • Pożyczone od kogoś
  • ✔ 2016
  • Z polecenia do kupienia

Dodaj cytat z książki Praktyczna refleksologia drogą do zdrowia