Praktyczna refleksologia drogą do zdrowia

Wydawnictwo: Wydawnictwo Poligraf
zdrowie, medycyna
Withblue

Każdemu, kto chce zachować doskonałe zdrowie i dowiedzieć się, jak przywrócić harmonię swojemu ciału - polecam spotkanie z refleksologią. Refleksologia to wyjątkowa terapia, która w sposób holistyczny wspiera nasze ciało w procesach samoleczenia, podnosi poziom energii i reguluje wszystkie funkcje naszego ciała. Poszukuje zdrowia, a nie choroby. Ma to odzwierciedlenie nie tylko w naszym...

Ma to odzwierciedlenie nie tylko w naszym samopoczuciu fizycznym, ale także wpływa pozytywnie na nasze emocje i stan umysłu.

Jeżeli spotkanie z refleksologią - to na pewno spotkanie z autorką książki, Wandą Budzanowską-Bratko, osobą, która wniosła niepowtarzalny wkład w polską refleksologię.

Spotkanie z Wandą sprawiło, że od prawie 10 lat moje życie nabrało zupełnie nowej jakości. Przekonałam się, że można z większą uwagą traktować ciało i czuć się z dnia na dzień coraz lepiej. Wiem już, że dzięki tej wiedzy można poradzić sobie w prosty sposób z różnymi dolegliwościami i zyskać nowe siły i energię do realizacji naszych marzeń i celów.

Jestem zainspirowana niezwykłym podejściem Wandy do zdrowia drugiego człowieka. Inspiruje mnie nie tylko sposób, w jaki potrafi ona wyczytać wszystkie informacje przekazywane jej przez stopy czy dłonie drugiej osoby, ale także jak potrafi wykorzystać mądrość ciała każdego człowieka na drodze do poszukiwania dobrego zdrowia.

źródło opisu: http://www.empik.com/praktyczna-refleksologia-drog...(?)

źródło okładki: http://www.empik.com/praktyczna-refleksologia-drog...»

Hanna | 2016-08-04
Przeczytana: kwiecień 2016

Książki Wandy Budzanowskiej-Bratko są obowiązkową lekturą dla przyszłych refleksologów. Ja zapoznałam się z pierwszą częścią już jakiś czas temu. Jestem bardzo szczęśliwa, że powstał taki poradnik, który zaopatruje mnie w ogromną wiedzę na temat refleksologii, samouzdrawiania:)
Książka podzielona jest na trzy rozdziały. Pierwszy, to odpowiedzi: czym jest refleksologia, na czym polegają zabiegi wykonywane na stopach, jak prawidłowo uczyć się refleksologii, na co ma wpływ oraz zawarte są także praktyczne porady, jak sobie radzić w nagłych przypadkach chorobowych, np. zawał serca, bóle głowy, czy bóle brzuszka u dziecka. Drugi rozdział to nic innego jak spostrzerzenia oraz zdobyte doświadczenie skrupulatnie opisane, samej autorki na temat różnych przypadków schorowanych ludzi. Trzeci rozdział przedstawia listy ludzi, którzy fascynują się tym zagadnieniem lub osób, które dzięki zabiegom refleksologii odzyskały zdrowie.
W refleksologii szukamy ZDROWIA nie choroby! :)
Jako obecny...

Ania | 2014-07-19