Praktyczna refleksologia drogą do zdrowia

83-91-80-96-4-1
zdrowie, medycyna
Withblue

Lustrzane odbicie pracy ciała w stopach. Szczegóły pracy na stopach, doświadczenia z praktyki w zawodzie, potwierdzone nieograniczonymi możliwościami uzdrawiającymi ciała człowieka wsparte zabiegami na stopach, poparte przykładami klinicznymi.

Doskonały poradnik dla każdego kto poszukuje zdrowia w pracy swojego ciała. Dla praktykujacego refleksologa skarbnica ciekawych informacji...

źródło opisu: Polski Instytut Refleksologii

źródło okładki: Polski Instytut Refleksologii

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Hanna | 2016-08-04
Przeczytana: kwiecień 2016

Książki Wandy Budzanowskiej-Bratko są obowiązkową lekturą dla przyszłych refleksologów. Ja zapoznałam się z pierwszą częścią już jakiś czas temu. Jestem bardzo szczęśliwa, że powstał taki poradnik, który zaopatruje mnie w ogromną wiedzę na temat refleksologii, samouzdrawiania:)
Książka podzielona jest na trzy rozdziały. Pierwszy, to odpowiedzi: czym jest refleksologia, na czym polegają zabiegi wykonywane na stopach, jak prawidłowo uczyć się refleksologii, na co ma wpływ oraz zawarte są także praktyczne porady, jak sobie radzić w nagłych przypadkach chorobowych, np. zawał serca, bóle głowy, czy bóle brzuszka u dziecka. Drugi rozdział to nic innego jak spostrzerzenia oraz zdobyte doświadczenie skrupulatnie opisane, samej autorki na temat różnych przypadków schorowanych ludzi. Trzeci rozdział przedstawia listy ludzi, którzy fascynują się tym zagadnieniem lub osób, które dzięki zabiegom refleksologii odzyskały zdrowie.
W refleksologii szukamy ZDROWIA nie choroby! :)
Jako obecny...

Ania | 2014-07-19