Turkusowa książeczka ZAUFANIA Jak je zdobyć,wzmacniać i utrzymać,by stać się ZAUFANYM DORADCĄ w biznesie i w życiu.

Tłumaczenie: Natalia Mętrak-Ruda
Wydawnictwo: StudioEMKA
Little Teal Book of Trust
biznes, finanse
Paula

Zaufanie jest podstawą wszystkich związków. Ta książka pomoże ci: M,owić prawdę.To najważniejszy element zaufania i wszystkich związków.Robić to ,co obiecujesz.To test wiarygodności i niezawodności. Szybko się komunikuj.To utwierdza w przekonaniu,że jesteś odpowiedzialny i że ci na kimś zależy. Dostarczać wartości wykraczające poza twój produkt lub usługę.Twoja pomoc innym w osiągnięciu...

Zaufanie jest podstawą wszystkich związków. Ta książka pomoże ci:
Dostarczać wartości wykraczające poza twój produkt lub usługę.Twoja pomoc innym w osiągnięciu sukcesu,unaocznia, jaki masz charakter. Być na czas.Oznacza to,że szanujesz czas drugiej osoby.Być przyjaznym.Uśmiech jest bramą do otwartej komunikacji. Być szczerym.Wynika to z wiary w to ,co robisz,miłości i szacunku dla innych. Składać szczere podziękowania.Bądż wdzięczny za możliwość służenia innym. Być konsekwentnym.Uważam,że to najtrudniejszy element,ponieważ jest kombinacją wszystkich pozostałych. Ufać.Godnym zaufania stajesz się wówczas,kiedy sam potrafisz zaufać.

źródło opisu: wydawnictwo Studio Emka

źródło okładki: http://www.studioemka.com.pl/index.php?page=p&id=415