Delikatny masaż dziecka

Wydawnictwo: Świat Książki
Różyczka

Bogato ilustrowany poradnik dla rodziców z instrukcjami, jak dokonywać odpowiedniego masażu malucha. Różne masaże wykonuje się, by pomóc dziecku cierpiącemu na kolkę, wzdęcia, bolesne ząbkowanie, lub ułatwić zasypianie. Masaż pomaga również przy alergiach, czy atopowym zapaleniu skóry. Jest też świetną zabawą dla malucha: łagodny dotyk daje dziecku poczucie bezpieczeństwa i miłości. Dokładne opisy technik masowania, rysunki i shiatsu dla maluchów, pobudzające rozwój.

źródło opisu: Świat Książki, 2010

źródło okładki: http://www.swiatksiazki.pl/