Moje Pierwsze 5 Lat

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Moje Pierwsze 5 lat". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Edycja Świętego Pawła
album, dziecko, rodzina, dla rodzica
albumy
Różyczka

„Moje pierwsze pięć lat” to album zilustrowany niezwykłymi i pełnymi uroku fotografiami autorstwa znanej na całym świecie fotograf – Anne Geddes. To także miejsce, w którym przechowasz wszystkie cenne chwile z pierwszych pięciu lat życia twojego dziecka. Począwszy od pierwszego rozdziału „Przed moim urodzeniem”, przez kolejne – „W chwili moich narodzin”, „Moje pierwsze urodziny” czy wreszcie „Moja szkoła”– znajdziesz tu mnóstwo przestrzeni na osobiste zapiski, a także wiele wskazówek pomocnych w utrwaleniu tak szybko umykających pierwszych pięciu lat życia. Do każdego albumu dołączona jest duża koperta z miejscem na płytę z badaniem ultrasonograficznym, świadectwem urodzin oraz na inne cenne pamiątki. Znaleźć w niej można również miarkę wzrostu ze zdjęciami Anne Geddes, aby na bieżąco można było śledzić wzrost malucha. Ten pięknie wydany album w twardej, solidnej oprawie z pewnością stanie się cenną rodzinną pamiątką i skarbcem, w którym na zawsze zatrzymasz wspomnienia z czasów dzieciństwa.

źródło opisu: materiały wydawnictwa

źródło okładki: Edycja Świętego Pawła, 2010

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!