Kalifornijska opowieść

Seria: Harlequin Romans
Wydawnictwo: Harlequin
Meeting Megan again
mida189

Jak wiele błędów popełniamy tylko dlatego, że nie umiemy rozmawiać z bliskimi? Conan od lat kocha żonę swego kuzyna, lecz nie ma odwagi powiedzieć Megan o tym uczuciu nawet wtedy, gdy zostaje ona wdową. Wbrew samotniczej naturze zgadza się wziąć udział w wielkim zjeździe rodzinnym. Rozgałęziony i pełen ekscentryków irlandzki klan użyje najróżniejszych podstępów, by wyswatać dwoje ludzi, którzy do tej pory nie zaznali szczęścia.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: zdjęcie autorskie