Wielkanoc według Pięciu Przemian

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Pięć Przemian". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: EscapeMagazine.pl
8 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
978-83-61744-24-5
Krystyna

Zbiór wielkanocnych przepisów, które zostały opracowane zgodnie z filozofią Pięciu Przemian.

W publikacji Wielkanoc według Pięciu Przemian znajdziesz sprawdzone przepisy na:
- 3 zupy,
- 10 dań ciepłych i zimnych,
- 5 dodatków do dań,
- 7 deserów,
- 3 domowe alkohole.

źródło opisu: www.EscapeMagazine.pl

źródło okładki: www.EscapeMagazine.pl

Ania | 2014-05-14

Robiłam ciasta w tym roku (2014) z tej książki. Wyszły jakby bardziej lekkostrawne niż w zeszłym roku, które robiłam trochę inaczej i nie według 5p.

Proste, smaczne przepisy zgodne z filozofią Pięciu Przemian. Polecić można i tym doświadczonym, i zaczynającym z 5p, bo wszystko jest dokładnie wytłumaczone i pokazane krok po kroku.

Hariet | 2013-08-06
Krystyna | 2012-07-26