Boże Narodzenie według Pięciu Przemian

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Pięć Przemian". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: EscapeMagazine.pl
978-83-61744-20-7
Krystyna

Czy wiesz, że bożonarodzeniowe potrawy mogą być zdrowsze i smakować jeszcze lepiej? Boże Narodzenie według Pięciu Przemian to zbiór 33 sprawdzonych bożonarodzeniowych przepisów, które zostały zmodyfikowane pod kątem filozofii Pięciu Przemian. Dzięki temu potrawy są smaczniejsze, zdrowsze i lekkostrawne. Jeśli w tym roku chcesz wzbogacić tradycyjne potrawy bożonarodzeniowe o zdrowy element,...

Jeśli w tym roku chcesz wzbogacić tradycyjne potrawy bożonarodzeniowe o zdrowy element, czytaj dalej.

W publikacji Boże Narodzenie według Pięciu Przemian znajdziesz sprawdzone przepisy na:
- 6 zup,
- 2 napoje.

Poza tym otrzymasz:
- zarys zasad gotowania według Pięciu Przemian,
- 5 tabel obrazujących smaki poszczególnych produktów spożywczych,
- praktyczną ściągę z miarami i wagami, którą możesz wydrukować i powiesić na lodówce.

Niech w tym roku Święta będą jeszcze zdrowsze i smaczniejsze.

źródło opisu: www.EscapeMagazine.pl

źródło okładki: www.EscapeMagazine.pl