Kuchnia polska według Pięciu Przemian

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Pięć Przemian". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: EscapeMagazine.pl
978-83-61744-08-5
Krystyna

Nasza wspaniała, polska kuchnia zgodna z filozofią chińskiej medycyny? Tak, to jest możliwe. Chcesz jeść zdrowo i smacznie? Poznaj już teraz tajemnice Pięciu Przemian i ciesz się zdrowiem oraz energią każdego dnia. Wszystkie książki na temat Pięciu Przemian są świetne, ale mają jedną wadę - nie uwzględniają polskiej kuchni, która towarzyszy nam na co dzień. Dlatego powstała ta książka - aby...

Wszystkie książki na temat Pięciu Przemian są świetne, ale mają jedną wadę - nie uwzględniają polskiej kuchni, która towarzyszy nam na co dzień. Dlatego powstała ta książka - aby zmienić filozofię jedzenia i gotowania, nie zmieniając swoich dotychczasowych kulinarnych upodobań.

Dowiedz się m.in.:
- na czym polega filozofia Pięciu Przemian i jak ją stosować w codziennym gotowaniu,
- jak różne smaki wpływają na Twój organizm,
- co zrobić, aby Twoje życie było pełne harmonii i spokoju,
- jak równoważyć smaki, zgodnie z Yin i Yang,
- o jakich porach dnia należy przyjmować posiłki.

Ponadto autorka pokazuję jak "przerobić" dowolną potrawę tak, aby była harmonijna i zgodna z tradycyjną chińską medycyną.

Dowiesz się też, jak duże znaczenie ma pora dnia, pora roku (a jest ich pięć - tak, tak!) oraz kolejność dodawania pięciu smaków i... myślenie!

Ale to nie wszystko! W publikacji znajdziesz także mnóstwo sprawdzonych, polskich przepisów, które autorka już za Ciebie "przerobiła" pod kątem Pięciu Przemian. Dzięki temu możesz jeść zdrowo i po polsku.

Publikację Kuchnia polska według Pięciu Przemian polecamy osobom lubiącym szybkie, zdrowe i łatwe do przygotowania polskie potrawy, a także wszystkim otwartym na nowości i eksperymenty kulinarne.

Zobacz, jakie to proste!

źródło opisu: www.EscapeMagazine.pl

źródło okładki: www.EscapeMagazine.pl

Magdalena | 2015-03-11

Inspirująca i bardzo mądra książka !!

pmpawmil | 2017-12-16
Przeczytana: 08 lutego 2018