Dama do towarzystwa

Wydawnictwo: Pol-Nordica
Cheek to cheek
małżeństwo, miłość,
maneki_neko

Olivia Marlowe ucieka z Anglii do Stanów Zjednoczonych przed niechcianym małżeństwem. Jej radość z odzyskanej swobody trwa jednak tylko do chwili, kiedy dowiaduje się, że ma zostać damą do towarzystwa u bogatej amerykańskiej matrony, mieszkającej z bardzo przystojnym synem. Adam Porterfield okazuje się inteligentnym i uprzejmym dżentelmenem. Co prawda przy pierwszym spotkaniu uznaje Olivię za oschłą starą pannę, ale już po kilku dniach stwierdza, że wielkoduszna i niezależna Angielka jak nikt inny potrafi podnieść na duchu jego matkę i że on sam wciąż tęskni za jej obecnością. Niestety Olivia należy do innego świata i Adam długo nie potrafi przekonać ukochanej, że są dla siebie stworzeni.

źródło opisu: Pol-Nordica, 2002

źródło okładki: http://www.polnordica.com.pl/pokaz_ksiazke.php?isbn=83-7264-168-4

Jaśmin | 2017-05-28
Przeczytana: 28 maja 2017