Wenecka intryga

Seria: Romanse Sprzed Lat
Wydawnictwo: Pol-Nordica
Makeshift Marriage
maneki_neko

Po śmierci opiekunów Laura Milbanke zmuszona jest podjąć posadę damy do towarzystwa u znanej ze swej złośliwości arystokratki. Przedtem jednak postanawia spełnić swoje największe marzenie - zobaczyć Wenecję. W baśniowej scenerii weneckich ogrodów i kanałów Laura spędzi najbardziej niezwykłe wakacje swego życia, spotka wielką miłość, ale i przeżyje chwile grozy. Jednak co najdziwniejsze, do...

W baśniowej scenerii weneckich ogrodów i kanałów Laura spędzi najbardziej niezwykłe wakacje swego życia, spotka wielką miłość, ale i przeżyje chwile grozy. Jednak co najdziwniejsze, do Anglii powróci jako lady Grenville, żona tonącego w długach, zakochanego w innej kobiecie i śmiertelnie chorego dżentelmena.
W murach angielskiego zamku rozegra się dramat namiętności, chciwości i zbrodni...

źródło opisu: Pol-Nordica, 2004

źródło okładki: www.polnordica.com.pl