Mroczna symfonia

Wydawnictwo: Amber
Dark Series #9: Dark Symphony
romans, wampiry
Sherry

Byli panami mroku i przez całą wieczność poszukiwali przeznaczonych im pań światła… Należał do rasy odwiecznej jak czas, potężnej jak żywioły. Lecz bez światła, które rozjaśniłoby ciemność, tak łatwo mógł ulec pokusie, posłuchać mrocznych podszeptów i stać się wcielonym złem. Polując na wampiry, wędrował przez świat – pustki i samotności. I wtedy usłyszał muzykę. Ociemniała wskutek...

Ociemniała wskutek straszliwego wypadku, obdarzona telepatycznym darem Antonietta Scarletti tworzy zachwycającą muzykę. Byron przyszedł do niej, zwabiony pięknymi, namiętnymi dźwiękami, i stał się jej najwspanialszą fantazją. Uwodzi ją zmysłowymi pocałunkami, szepcząc, że czekał na nią całą wieczność, że tylko ona może ocalić przed mrokiem jego duszę. Czy jednak ów Karpatianin zdoła ochronić ją przed niebezpieczeństwem, kryjącym się w przeszłości jej arystokratycznego rodu?

źródło opisu: Amber, 2012

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Beata | 2013-11-02
Przeczytana: 20 marca 2013

Mroczna symfonia to ostatnia książka serii o Mrocznych wydana w Polsce (tak naprawdę seria składa się z prawie 30 pozycji).

Akcja rozgrywa się we Włoszech. Głównymi bohaterami jest Byron - Karpatianin, przyjaciel Jacquesa (brata księcia) oraz niewidoma trzydziestolatka, grającą na fortepianie - Antonietta Scarletti.

Zaletą tej książki jest opowiedziana historia rodu jaguarów. Skomplikowana przeszłość prowadzi do tego, że nie wiadomo kto atakuje rodzinę Scarlettich i kto próbuje ich zabić czy też otruć.

Uczucia między dwojgiem głównych bohaterów nie są gwałtowne lecz poważne, nie jak śliniąca się do siebie para nastolatków.

Anna | 2014-04-09

Bardzo sugestywnie napisana - gorąca z ciekawym wątkiem kryminalnym. Z wielka przyjemnością ją przeczytałam ;-)

Margo | 2012-08-08

kocham tą serie , muszę przeczytać , kocham , uwielbiam , OmG !!

Agnieszka | 2019-03-18
Dyysia | 2019-03-15