Elementarz astrologiczno - chirologiczny

Okładka książki Elementarz astrologiczno - chirologiczny Genowefa Szrajer
Okładka książki Elementarz astrologiczno - chirologiczny
Genowefa Szrajer Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii ezoteryka, senniki, horoskopy
ezoteryka, senniki, horoskopy
Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
2010-01-01
2010-01-01
978-83-7377-397-4
ezoteryka horoskoł magia chiromancja znaki zodiaku charaktery

Okładka książki Wykorzystanie potęgi run dla zdrowia miłości fortuny Genowefa Szrajer, Stefan Karol Wdowiak
Wykorzystanie ... Genowefa Szrajer, S...

Od dawna interesowałam się astrologią, jednak do tej pory nie miałam okazji zgłębić jej tajników. Szukając odpowiednich pozycji, traktujących o tej dziedzinie, natknęłam się na „Elementarz astrologiczno-chirologiczny” autorstwa Genowefy Szrajer i Zornicy Samardżijewy. Co więcej, ta niewielka objętościowo książka omawia też kolejną popularną dziedzinę – czyli chirologię. Sztuka czytania z dłoni jest bardzo powszechna i znana większości z nas. Mnie również zaintrygowała, dlatego bardzo chciałam poznać podstawy tej techniki. „Elementarz astrologiczno-chirologiczny” okazał się więc idealną pozycją, która w pełni spełniła moje oczekiwania. Autorki postarały się by wszystko było zrozumiałe i przedstawiły aspekty astrologii i chirologii w bardzo przystępny i łatwo przyswajalny sposób. Książka ta składa się z zaledwie z czterech rozdziałów i stanowi jedynie wstęp do omawianych dziedzin, dlatego jest świetną pozycją dla początkujących. Mamy możliwość poznać różne planety, żywioły, czy typy planetarne dłoni wraz z ich charakterystyką. Ostatni rozdział stanowi interpretację astrologiczno-chirologiczną wybranych osób. Elementarz ten zawiera podstawowe i najważniejsze informacje, które pomogą nam przybliżyć istotę tych dwóch dziedzin. Uważam to za duży plus, gdyż dzięki temu nie jesteśmy bombardowani nudnymi i zupełnie zbędnymi szczegółami. Szukałam ciekawej i łatwej pozycji, która byłaby odpowiednia dla osoby, która nie miała jeszcze styczności z astrologią i chirologią. Uważam, że „Elementarz astrologiczno-chirologiczny” autorstwa Genowefy Szrajer i Zornicy Samardżijewy świetnie sprawdził się w tej roli, jednocześnie motywując mnie do dalszego zgłębiania tajników tych fascynujących sztuk wróżebnych. Jeżeli was również zaintrygowały, serdecznie polecam tę pozycję. Jestem pewna, że spełni również i wasze oczekiwania! ;)

• Domowa biblioteczka ♥

Dodaj cytat z książki Elementarz astrologiczno - chirologiczny