Elementarz astrologiczno - chirologiczny

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
978-83-7377-397-4
Scarlett

Jeśli interesuje Cię temat charakterów i osobowości ludzi, pragniesz poznać swoje predyspozycje i przeznaczenie, pociągają Cię różne techniki wróżebne, chcesz poznać astrologię lub chirologię, ale przeraża Cię czytanie wielu obszernych książek... jest to propozycja specjalnie dla Ciebie. To wprowadzenie do dwóch, wielkich nauk – astrologii i chirologii. Dowiesz się wszystkiego co...

To wprowadzenie do dwóch, wielkich nauk – astrologii i chirologii. Dowiesz się wszystkiego co najważniejsze o: planetach, aspektach, domach horoskopowych, znakach Zodiaku oraz o dłoniach, ich typach planetarnych, liniach i wzgórzach. Jednak najważniejsze jest opisanie symboliki astrologicznej w chirologii oraz część praktyczna, dzięki której nauczysz się czytać z dłoni i interpretować horoskopy.

Indywidualny horoskop precyzyjnie ukaże potencjał Twojej osobowości i określi predyspozycje. Analiza chirologiczna zweryfikuje, czy w trakcie dotychczasowego życia w pełni realizujesz swoje możliwości. Horoskop jest mapą człowieka, która powstaje w momencie jego narodzin, zaś dłoń jest ukształtowana codziennymi doświadczeniami. Połączenie astrologii i chirologii pokazuje pełny aktualny obraz sytuacji życiowej.

źródło opisu: http://www.talizman.pl/

źródło okładki: http://www.talizman.pl/

vilandra | 2013-01-30

Od dawna interesowałam się astrologią, jednak do tej pory nie miałam okazji zgłębić jej tajników. Szukając odpowiednich pozycji, traktujących o tej dziedzinie, natknęłam się na „Elementarz astrologiczno-chirologiczny” autorstwa Genowefy Szrajer i Zornicy Samardżijewy. Co więcej, ta niewielka objętościowo książka omawia też kolejną popularną dziedzinę – czyli chirologię. Sztuka czytania z dłoni jest bardzo powszechna i znana większości z nas. Mnie również zaintrygowała, dlatego bardzo chciałam poznać podstawy tej techniki. „Elementarz astrologiczno-chirologiczny” okazał się więc idealną pozycją, która w pełni spełniła moje oczekiwania. Autorki postarały się by wszystko było zrozumiałe i przedstawiły aspekty astrologii i chirologii w bardzo przystępny i łatwo przyswajalny sposób. Książka ta składa się z zaledwie z czterech rozdziałów i stanowi jedynie wstęp do omawianych dziedzin, dlatego jest świetną pozycją dla początkujących. Mamy możliwość poznać różne planety, żywioły, czy typy...