Encyklopedia uzdrawiania Edgara Caycea

Wydawnictwo: Limbus
8371910002

W książce tej wykorzystano dziewięć tysięcy zarejestrowanych odczytów, aby stworzyć na ich podstawie encyklopedię uzdrawiania, zawierającą opisy niemal dwustu chorób, takich jak przeziębienia, zaburzenia nerwowe, nowotwory. Opisane są tu dziesiątki naturalnych środków leczniczych, zalecanych przez Cayce`a, porady na temat opieki nad dziećmi, a także zasady dotyczące zachowania zdrowia. Ważne jest również to, że autor zasłynął z blisko stuprocentowej trafności swoich diagnoz.

Aleksandra | 2011-12-29
fiendishfiancee | 2016-06-26