Księżniczka Luiza

Wydawnictwo: Flosart
8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny

„Księżniczka Luiza” zapozna małych czytelników z atrakcjami dnia codziennego godnymi prawdziwych dam dworu.

Niedługi tekst nie narzuca jedynej treści, natomiast skłania opiekunów, a w przyszłości także dzieci, do tworzenia za każdym razem nowych, ciekawszych opowieści.

Wyrazy dźwiękonaśladowcze umożliwiają poznawanie i uczenie się wymowy nowych dźwięków.

Na półkach: Przeczytane, Flosart

Tym razem coś dla naszych najmłodszych czytelników. Czyli brzdąców, dla których liczy się nie tylko treść lektury, ale również jej wygląd i... wytrzymałość! ;)

Bo książka, którą właśnie Wam prezentuje idealnie nadje się dla takich maluszków. A już szczególnie dla małych dziewczynek. Bo jej bohaterką jest księżniczka, która bawi się z damami dworu w ciuciubabkę, pozuje malarzowi do portretu, jeździ konno, gra na instrumencie i tańczy na balu z przystojnym księciem. Robi więc wszystko to, co prawdziwa księżniczka robić powinna.

Choć tekstu w tej książeczce jest niewiele to jej grafika nadrabia te zaległości. Na każdej stronie widnieją przepiękne ilustracje, które z całą pewnością zachwycą każdego brzdąca. Tutaj wszystko idealnie do siebie pasuje. Typowo średniowieczne stroje bohaterów pięknie komponują się zarówno z treścią jak i czcionką wykorzystaną w tej lekturze. Książeczka zatem zachwyca grafiką i sprawia, że zagdląda się do niej z wielką przyjemnością.

To króciutkie...