Jezus widziany oczyma Marii. Mój umiłowany Syn

83-87188-16-6
religia
historyczna
Amanda

Piękna powieść o rodzinie Jezusa z Nazaretu. Autorka będąc matką napisała książkę, która zainteresuje nie tylko kobiety. Jej talent pisarski połączony z wiernością relacji ewangelistów sprawił, że powieść ta niezwykle pobudza wyobraźnie. Wydarzenia dobrze znane, teraz całkiem zmieniają swój koloryt i stają się bardzo bliskie czytelnikowi. Książkę tę odłożysz dopiero po jej przeczytaniu, by po jakimś czasie znów do niej powrócić.

źródło opisu: Znaki Czasu, 1996

Magda MS | 2015-12-19