Rozmowy, wolność jest wszystkim a miłość to cała reszta

Tłumaczenie: Mateusz Grzesiak, Artur Król
Wydawnictwo: NLP Polska
Mateusz

Opis produktu Przed Tobą hit w światowym NLP i rozwoju osobistym, po raz pierwszy w Polsce! Ekskluzywne wydanie! Ponad 270 stron w formacie A4, twarda okładka ze złotym grawerowanym napisem! „Przez 30 lat moja praca nie dotyczyła terapii, biznesu czy też edukacji. Dotyczyła wolności osobistej. Gdy ją masz cały czas możesz poświęcić na miłość. To moja filozofia – Wolność jest wszystkim a...

Opis produktu
Przed Tobą hit w światowym NLP i rozwoju osobistym,
po raz pierwszy w Polsce!

„Przez 30 lat moja praca nie dotyczyła terapii, biznesu czy też edukacji. Dotyczyła wolności osobistej. Gdy ją masz cały czas możesz poświęcić na miłość. To moja filozofia – Wolność jest wszystkim a miłość to cała reszta.”
Dr Richard Bandler

Pewnego wieczora, w grudniu 2002 roku Richard Bandler i Owen Fitzpatrick zaczęli rozmowę, która doprowadziła ich do zdobycia cudownego skarbu ludzkiego umysłu.
Idei wolności osobistej. Rozmowy podsumowują trzy lata podróży Owena, które miały na celu odkrycie prawdziwej natury wolności osobistej i potencjału drzemiącego w ludzkiej duszy. Przypominając rozmowy z Richardem Bandlerem i wykorzystując swoje doświadczenie, które zdobył podczas swoich podróży po całym świecie zabiera czytelnika w niesamowitą podróż, która odkrywa to co jeszcze nieznane i zmusza do zastanowienia nad własnym życiem. Tematy które
pojawiają się w rozmowach są różnorodne: chemia, związki, duchowość, przyjaźń, „poczucie własnej wartości”, „złamane serca”, perfekcjonizm i odrzucenie. Służą one wskazaniu zarówno najlepszych sposobów zmiany osobistej, jak i otaczającego świata. Książka przedstawia dwa spojrzenia: uniwersalne i osobiste – daje informację o sposobach dokonywania zmian, jak również o tym jak ciągle rozwijać samych siebie, nasze związki i duchowość. Rozmowy są pierwszą książką Richarda Bandlera w nowym tysiącleciu i to właśnie w niej
odkryjesz metody jeszcze szybszej i łatwiejszej zmiany osobistej. Książka ta, jak jeszcze żadna inna wydana do tej pory, szczegółowo opisuje filozofię Richarda dotyczącą życia i wszystkich jego aspektów, których doświadczamy każdego dnia. Wykorzystuje założenia i techniki NLP oraz komunikację na wielu poziomach jednocześnie,
by podczas zdobywania wolności osobistej i miłości, instalować w podświadomości czytelnika nowe idee przez użycie metafor i wzorców językowych. Poznasz radykalnie inny sposób myślenia.
Dowiesz się, jak stać się jeszcze bardziej szczęśliwym, zrelaksowanym i pewnym siebie. Dowiesz się, jak sprawić, by twoje życie wyglądało tak jak sobie wymarzyłeś. Korzystaj i jednocześnie ucz się, jak zmieniać swoje życie.

OSTRZEŻENIE:
Ta KSIąŻKa jEST PRZEPEłNIONa POmySłamI, KTóRE mOGą ZmIENIć TWOjE ŻycIE
Nie zagłębiaj się w nią jeżeli nie jesteś gotowy na jej zrozumienie i wprowadzenie szybkich i potężnych zmian w swoim życiu. Książka ta została zaprojektowana, by zmienić twój sposób myślenia. Skutki uboczne czytania tej książki są dwojakiego rodzaju: możesz rozwinąć wolność osobistą i twoje życie może się stać jeszcze bardziej
cudowne niż kiedykolwiek to sobie wyobrażałeś. ZOSTałEś OSTRZEŻONy.

źródło opisu: http://www.grmg.pl/index.php?page=shop.product_det...(?)

źródło okładki: http://www.nlpnews.pl/06/rozmowy-wolnosc-jest-wszy...»

Michał Kwaśnik | 2017-03-16
Przeczytana: 16 marca 2017

Książka napisana jako rozmowa z Richardem Bandlerem Twórcą nlp z dodanymi przemyśleniami autora oraz przeplatana różnymi historiami które mają nam przybliżyć tematykę każdego rozdziału. Napisana w bardzo łatwy do przyswojenia sposób. Absolutnie warta przeczytania dla osób które chcą się zaznajomić z tematyką lub po prostu pozycja warta przeczytania. Książka która jest w stanie wpłynąć na życie.

Whiskey Josh | 2013-01-03
Przeczytana: 03 stycznia 2013

Trudno ocenić taką książkę. Ocena tak niska, bo w zasadzie niczego nowego się nie dowiedziałem, pełna mdłych pochwał, dupolizania i słodkopierdzenia na najniższym i najbardziej obrzydliwym poziomie. Mimo to jednak książka zawiera kilka interesujących myśli i rozsądnych uwag. Dawka gówna, jaka jest nam przy tym serwowana, jest jednak jak na mój gust - zdecydowanie zbyt wielka.

Natalia | 2014-10-06
Przeczytana: styczeń 2014

Z cyklu książek, które zmieniają pewne wartości w życiu i powodują, że pewne sytuacje z przeszłości są totalnie oczywiste i proste. Wspaniała, wzbudzająca u mnie bardzo pozytywne stany, książka. Polecę ją każdemu, kto lubi psychologiczne sprawy.

AnnaSikorska | 2017-08-11
Roodeck | 2017-06-04