Wojownicze Żółwie Ninja: Droga wojownika

Wydawnictwo: Egmont Polska
Teenage Mutant Ninja Turtles: The Way of the Warrior
żówie ninja
Dzwienkoswit

Wojownicze Żółwie Ninja po latach nieobecności powracają! Pełnometrażowy film już we wrześniu na ekranach kin! Dawno, dawno temu cztery małe żółwie: Leonardo, Donatello, Michaelangelo oraz Raphaello, w tajemniczy sposób urosły, a następnie zaczęły się poruszać i zachowywać jak ludzie. Podobnej przemianie uległ ich przyjaciel szczur Splinter, który dzięki rozległej wiedzy w dziedzinie wschodnich sztuk walki uczy żółwie, jak walczyć i posługiwać się bronią. I tak stały się najsłynniejszymi Wojowniczymi Żółwiami Ninja. W pierwszym z ich udziałem filmie kinowym bohaterowie będą musieli zmierzyć się z ekscentrycznym miliarderem Maximilianem Wintersem, który chce przejąć władzę nad miastem, wykorzystując kosmiczną energię.

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!