Zgłosuj na książki roku 2017

Junjou Romantica vol. 12

komiksy
angielski

As the end of Misaki's college years approach, he's faced with a difficult choice: living with the ever-popular boys love novelist Akihiko can be ever-so challenging...but is living without him an option at all? Chaotic doesn't even begin to cover Misaki's struggle for independence from the Usami family while looking for a career! Can Misaki take control of his life without driving his lover Akihiko away?

gogo123 | 2016-07-21
Flytothesky | 2016-01-10