Grzeczna dziewczynka i zły chłopak

Tłumaczenie: Tatiana Grzegorzewska
Seria: Harlequin Gorący Romans Ekstra
Wydawnictwo: Harlequin
Sensual Secrets
Iza

Gdzie jak gdzie, ale w Nowym Jorku nie powinno zabraknąć okazji do spotkania interesujących mężczyzn, którzy chcieliby nawiązać bliższą znajomość z samotną dziewczyną. Amelia była o tym przekonana, tyle że z powodu nieśmiałości większość wolnego czasu spędzała przed monitorem w kawiarence internetowej. Przepojone zmysłowością oczekiwania i marzenia zapisywała na stronie jednego z serwisów. Przypadek sprawił, że odczytał je Jay, który od dawna szukał takiej właśnie dziewczyny.

Co się stanie, gdy oboje staną w końcu twarzą w twarz?

źródło opisu: Arlekin - Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2003

Natalia | 2016-05-13
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Ebooki
Przeczytana: 13 maja 2016

"Grzeczna dziewczynka i zły chłopak" - tytuł banalny, prosty... Tak jak ta książka. Czytadło na zabicie czasu i, gdy ma się ochotę przeczytać coś łatwego, nieskomplikowanego. W tej historii od początku do końca wiadomo jak potoczą się losy jej bohaterów. Książka, kiedy potrzebuje się przeczytać coś niewymagającego.

Aleksandra | 2015-03-17
Przeczytana: 16 marca 2015

Każda z nas marzyła kiedyś o ognistym romansie z niebezpiecznym i tajemniczym motocyklistą.Amelia jest studentką I-go roku etyki i godzinami przesiaduje w kafejce internetowej pisząc pracę oraz prowadząc swój pamiętnik na stronie "Prawdziwe zwierzenia". Ukrywając się pod pseudonimem Grzeczna dziewczynka opisuje swoją fascynację Jayem,w którym kocha się od jakiegoś czasu,wyobraża sobie różne sytuacje z nim w roli głównej i oczywiście dużo czasu poświęca na opisywanie seksu z Jayem.W swoich zwierzeniach jest wyuzdana,perwersyjna i odważna.Natomiast w rzeczywistości ukrywa się za workowatymi ciuchami,nijakim wyglądem i potężną nieśmiałością.To właśnie ta nieśmiałość powoduje,że Jay - właściciel sklepu z motocyklami,zwraca uwagę na dziewczynę,która nie próbuje go poderwać jak inne,ale sparaliżowana nieśmiałością kuli się i czerwieni przy komputerze w kafejce.Przypadkowe zerknięcie na ekran komputera spowodowało,że Jay postanowił dowiedzieć się więcej o Grzecznej dziewczynce i jej...

kretka221 | 2013-09-08
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 08 września 2013

Książka o tym jak fantazje się spełniają.

AGA123 | 2017-10-19

Rewelacja!!!