Piosenkarka. Niespodziewane oświadczyny

Seria: Harlequin Gorący Romans Duo
Wydawnictwo: Harlequin
His Cinderala mistress. Marriage ultimatum
Avadoro

Carole Mortimer - "Piosenkarka" Maks Golding, przystojny adwokat, od razu spodobał się piosenkarce June Calendar. Z wzajemnością. Wkrótce jednak okazało się, że pojawił się w miasteczku po to, by skłonić siostry Calendar do sprzedaży rodzinnej posiadłości. Czy rzeczywiście Maks jest niemoralnym spryciarzem, a spotkanie z June w hotelu nie było przypadkowe? Anne Marie Winston - "Niespodziewane...

Carole Mortimer - "Piosenkarka"

Anne Marie Winston - "Niespodziewane oświadczyny"
"Uważam, że powinniśmy się pobrać", powiedziała Kristina, jednak Derek Mahoney nie potraktował tego poważnie. Przecież ich układ był taki wygodny! On pracował w klinice weterynaryjnej, a ona opiekowała się jego małą córeczką i zajmowała domem. Do czego doprowadzi małżeńskie ultimatum?

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2005

źródło okładki: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2005

ann963 | 2017-02-06
Na półkach: Jej/jego dziecko

Anne Marie Winston - "Niespodziewane oświadczyny"

ewka | 2016-06-30
Na półkach: Posiadam