Szybkie czytanie Naucz sie sam

Wydawnictwo: Astrum
poradniki

Program Szybkie Czytanie przeznaczony jest dla osób, które aktualnie czytają bardzo wolno i pragną rozpocząć naukę szybkiego czytania. Z programem Szybkie cztanie określisz jaka jest Twoja aktualna prędkość czytania, przerobisz aż siedem pełnych zestawów ćwiczeniowych, które radykalnie zwiększą prędkość czytania i stopień zrozumienia tekstu, oraz udoskonalisz i utrwalisz zdobyte umiejętności na Twoich ulubionych tekstach!

książek: 1984
AmyColl | 2016-09-24