Jak uczyć się do egzaminów

Wydawnictwo: Złote Myśli
poradniki
Bob

Jeśli jesteś studentem lub nim byłeś, to wiesz, jak to jest, gdy zbliża się nieubłaganie czas sesji egzaminacyjnej. Dla większości ludzi sesja kojarzy się z samymi przykrościami: nieprzespane noce, stres, znużenie, zniechęcenie, konieczność ślęczenia nad stertami materiałów. Wyobraź sobie teraz, że to wszytko jest tylko złym snem, koszmarem. A Ty budzisz się rano, wstajesz i uśmiechasz do...

A Ty budzisz się rano, wstajesz i uśmiechasz do lustra, wiedząc, że
przychodzi czas jeszcze większego luzu i przyjemności!

Mirela | 2017-09-03
monika3200 | 2017-07-11