Sprawdzanie obecności

Wydawnictwo: Kos
83-89375-51-6
poezja
Pani_Wu

Barbara Gruszka-Zych jest autorką sześciu tomików poetyckich: "Napić się pierwszej wody" - Warszawa 1989, Młodzieżowa Agencja Wydawnicza, "Teren Prywatny" - Katowice 1994, Videograf, "Nic się nie stało" - Katowice 1995, Towarzystwo Zachęty Kultury, wyd. II w 1997, "Pali się mój próg" - Katowice 1997, "Śląsk", "Zapinając kolczyki" - Katowice 2000, "Parol", "Podróż drugą klasą" - Katowice 2002, Bractwo Myśli Bratniej Związku Górnośląskiego. Oprócz tego jej utwory ukazywały się w antologiach i prasie.
Wiersze Barbary Gruszki-Zych tłumaczone były na następujące języki: angielski, czeski, francuski, litewski, niemiecki, rosyjski, węgierski, włoski, a nawet arabski.

źródło opisu: http://www.kos.com.pl/pl/p/Sprawdzanie-obecnosci/93

źródło okładki: http://www.kos.com.pl/pl/p/Sprawdzanie-obecnosci/93