Narzeczona na weekend

Wydawnictwo: Harlequin
Billionaire's Contract Engagement
harlequin, romans, narzeczona
Avadoro

Celia Tylor jest cenioną pracowniczką Maddox Communications. Pewnego dnia dowiaduje się, że Evan Reese, potentat rynku odzieżowego, szuka firmy, która przygotuje mu kampanię reklamową. Celia postanawia przekonać go, aby wybrał właśnie Maddox. Evan obiecuje, że obejrzy prezentację i wysłucha jej propozycji, jeśli Celia spędzi z nim weekend, udając jego narzeczoną. Tak bardzo jej zależy na...

Evan obiecuje, że obejrzy prezentację i wysłucha jej propozycji, jeśli Celia spędzi z nim weekend, udając jego narzeczoną. Tak bardzo jej zależy na zleceniu, że przyjmuje warunek Evana...

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2012

źródło okładki: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2012

Mona | 2019-02-16

Lekka, przyjemna, idealna na poprawę humoru. na gorszy dzień albo zwyczajnie do poduszki.
Szukająca akceptacji środowiska po dramatycznych wydarzeniach z przeszłości odbudowuje krok po kroku to co straciła . Kolejny raz chce pokazać na co ją stać i gdyby nie On na pewno by się to udało ...

magdalena | 2017-02-26
Przeczytana: 26 lutego 2017

Nie jest to wielka literatura, raczej pozycja, którą czyta się podczas nudnej podróży po autostradzie. Szybko się czyta, zajmuje głowę, nie wymaga pełnej uwagi. Sama historia bardzo przewidywalna.

coman | 2016-01-19
Przeczytana: 19 stycznia 2016

Uważam, że motyw biznesu jest świetny! Świetne przesłanie związane z tym, aby nie zwracać uwagę na opinię innych. Sam motyw romantyczny osobiście nie do końca mi się podobał.

| 2013-07-25
Przeczytana: lipiec 2013

Opis tej książki jest bardziej emocjonujący niż ona sama. Lubię lekką, szybką lekturę, ale mimo wszystko oprócz dialogów chciałabym więcej poczytać o tychże właśnie emocjonalnych rozterkach bohaterów, a ich jest - niestety - bardzo mało. Ogólnie fabuła dość ciekawa. Typowy Harlequin :)

Sunrise | 2012-08-28

Dla fanów Harlequina, miła, lekka i przyjemna