Materiały budowlane

Wydawnictwo: WSiP
83-02-08747-5
technika
Bob

Podręcznik przeznaczony dla uczniow technikum, zawod: technik budownictwa. Polecamy go rownież studentom wyższych uczelni o kierunkach budowlanych.Podręcznik zawiera wiadomości na temat większości stosowanych obecnie materiałow budowlanych, m.in. wyrobow ze skał, ceramiki i szkła budowlanego, materiałow drewnianych i drewnopochodnych, lepiszczy asfaltowych i wyrobow, ktorych są one składnikiem, wyrobow ze stopow metali, wyrobow z tworzyw sztucznych, materiałow malarskich, spoiw mineralnych, kruszyw, zaczynow, zapraw, betonow (z uwzględnieniem metod projektowania składu mieszanki betonowej), wyrobow z zaczynow, zapraw i betonow. Wyjaśniono w nim także pojęcia podstawowe dotyczące normalizacji i atestowania materiałow budowlanych oraz ich właściwości.

Bob | 2012-07-22
Przeczytana: czerwiec 2009