Angry White Pyjamas

Elettaria

źródło okładki: http://www.roberttwigger.com/storage/AngryWhitePyj...»

Elettaria | 2012-07-25
Przeczytana: 25 lipca 2012

Szczerze mówiąc książka nie za bardzo mi się podobała. W jakimś stopniu była wciągająca, zwłaszcza na początku, ale potem czytałam ją już w sumie "na siłę". W każdym razie dotrwałam do końca i po przemyśleniach doszłam do wniosku, że raczej nie sięgnęłabym po kolejne tytuły tego autora. Może po prostu książka jest przeznaczona dla ludzi z innymi zainteresowaniami (mój chłopak ją uwielbia). Mimo, że uwielbiam wszystko, co jest związane z Japonią to ta książka jakoś... no, nie przypadła mi do gustu.
Jeśli chodzi o sposób w jaki jest napisana to narzekać nie mogę. Czyta się dosyć płynnie, bo przeczytałam ją w niecałe dwa dni. Styl pisania jest dosyć lekki, także jeśli choć trochę jesteście zainteresowani Japonią i Aikido, to na pewno Wam się spodoba.
Książkę czytałam po angielsku, więc nie wiem jak z polskim przekładem i czy w ogóle istnieje.