Nieznajomy z wesela

Wydawnictwo: Harlequin
The Nurse's Wedding Rescue
romans
elima

Doktor Oliver Hunter ujrzał Helen na ślubie swojej siostry i zakochał się w niej od pierwszego wejrzenia. Nie wiedział, że Helen ma złamane serce i nie chce nawet myśleć o mężczyznach, a co dopiero o zamążpójściu.
Oliver jednak ma nadzieję, że jego cierpliwość i wytrwałość zostaną nagrodzone...

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin, 2005

Biedna Helen siedzi samotnie w ostatniej ławce kościoła i ledwo się trzyma. Doktor Olivier, a zarazem drużba pana młodego ma tak rycerskie usposobienie, że gdyby nie obowiązek względem pary młodej, to chętnie służyłby jej ramieniem.
Ale co się odwlecze, to można nadrobić  w damskiej toalecie, na weselu :)
Właśnie tam Olivier wyważa drzwi, by uchronić nieznajomą od załamania i porywa ją na parkiet, a potem robi z niej osobistą asystentkę, bo jak się okazuje, Helen jest pielęgniarką.
Podobało mi się, przy odrobinie wysiłku mogłaby powstać z tego książka z prawdziwego zdarzenia.
Dowiedziałam się, że łatwo pomylić diabetyka z pijanym oraz czym jest tracheotomia.

moniszon | 2017-12-15
mara1984 | 2017-10-18