Tarot a zdrowie

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Tajniki Tarota". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Ars Scripti 2
Tarot a zdrowie
83-920498-4-5
tarot, karty tarota, zdrowie

Zdrowie, obok miłości i kariery to najbardziej zajmujący nas ludzi temat. Karty Tarota potrafię opisać stan zdrowia, zasygnalizować dopiero zbliżające się problemy, podpowiedzieć najlepszą terapię. Nie zastąpią ani lekarza, ani leku, ale podpowiedzą, który będzie najlepszy. Diagnoza zrobiona przy pomocy Tarota zawsze jest wysoce trafna, ale wymaga od tarocisty dużej odpowiedzialności i znajomości tematu. Z tego względu powstała ta książka, która zawiera nigdzie nie publikowane informacje nabyte w praktyce tarocisty i naturoterapeuty.

źródło opisu: http://as2.pl/tarot-zdrowie-chrzanowska-p-97.html

źródło okładki: http://as2.pl/tarot-zdrowie-chrzanowska-p-97.html